Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Sepet Vinç filosuna sahip şirketimiz, hemen hemen her iş kolunda güvenliği ve zamandan tasarrufu esas alan hizmetler verebilmektedir. Sepetli vinçlerin getirdiği esnek çalışma modeli çalışanların can güvenliğini, üreticinin hizmet ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutarız.  Sepetli vinçler, diğer vinç türlerine göre hareket kabiliyeti daha yüksektir. Paletli ve yüksek tonajlı vinçlere oranla daha hafif olduğu için ayrıca bir çekiciye ihtiyaç duymadan iş bölgesine erişimi son derece pratik hizmet sunmaktadır.

Dış cephe ve cam temizliği için vinç seçiminde genelde 19, 30, 45, 53 metre yüksekliğinde örümcek platform adı verilen vinç sistemleri tercih edilmektedir. Minik boyutları ile bu vinçler yüksek manevra kabiliyeti sayesinde asla çevreye ve  kullanan kişiye rahatsızlık vermemektedir. Üstelik diğer alternatif yollara göre oldukça ekonomik olmasıyla çekiciliği artmaktadır. Kiraladığınız vinç ile birlikte temizliğinizi ve ya bakım onarım işlemlerinizi bütün iş güvenliği talimatlarına uygun bir şekilde halletmiş olursunuz. Kaza riskini minimuma indirerek etik iş ahlakını göstermiş ve her şeyden önemli olan işçilerin can güvenliğini ön planda tutmuş olursunuz. Bu anlamda da vinç kullanmak oldukça verimli bir seçenektir.

Özellikle cam yapılarda çok kısıtlı şekilde açılan pencereler dış cephenin temizlenmesini engellerken diğer yandan da cam olmasını verdiği bir dezavantajla sık sık temizlenmeye ihtiyaç duyuluyor. Ancak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak bir yöntem olan kiralık vinç ile dış cephe temizliği birçok cam bina sahibini büyük bir dertten kurtarıyor.