Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Ordu Dış Cephe Temizlik modern yaşamın bir parçasıdır. Gelişen inşaat sektörü ve kullanılan son teknolojik yapı malzemelerinin temizlenmesi oldukça güçtür bu yüzden Dış Cephe Temizlik büyük öneme sahiptir. Çevreye duyarlı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için binaların plazaların apartmanların ve gökdelenlerin dış cephe temizliklerinde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çoğu zaman yağmur suları rüzgârla beraber gelen çevresel etkenler, toz, toprak ve kimyasal atıklar dış cephelerde iz bırakır bunu kalıcı hale getirmemek için yerinde müdahaleler ve uygun temizleyiciler kullanılmalıdır.

Ordu Dış Cephe Temizlik olarak profesyonel yapımız ve uzman ekibimiz yapılması gereken her şeyi yapmakta ve yapının sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

Hedefimiz yüksek katlarda iş güvenliğimizdir. Sepetli Vinç kullanımı ile iş güvenliğini en yüksek seviyede korumaktayız.

Kiralık Sepetli Vinç hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz. 


Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Cam yüzeyler, kompozit granit yüzeyler, reklam panoları ve diğer dış yüzeyde yer alan tüm kısımlar en ileri seviyede, güvenlik önlemlerinin ön planda olduğu, iş güvenliği prensiplerine uygun şekilde temizliği yapılmaktadır.